Bubble Shooter hry zdarma online
Registrace

Please enter a valid license key for MyArcadeBlog Pro to be able to show games!

Fullscreen
Lights Toggle

Zahrajte si BubbleShooter online

ŠpatnéNic moc Bubble ShooterPrůměr Bubble ShooterSkvělý Bubble ShooterSuper Bubble Shooter (1 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...

buble

Jsou hry, které dnes můžeme označit za narostou klasiku. A ty patří do segmentu takzvaných online her. Důvodem jejich velké popularity je především to, že jsou tolik jednoduché. Nečeká vás u nich:

  • Složité stahování a instalace
  • Komplikované vládání a tutoriály
  • Jakékoliv placení

Pro toho, kdo se chce odreagovat a kdo chce také zahnat nudu, jsou dnes zaručeně tou nejlepší možností, která vůbec existuje. Výběr her je v tomto segmentu skutečně velký. Je tu ale jedna možnost, která jasně dominuje. Přitom se nejedná o žádnou novinku, která by byla spojena s poslední roky, ani se nejedná o hru, která by měla složitý příběh a byla do detailu propracovaná. Naopak. Tato staví na jednoduchosti.

BubbleShooter je hit

Zajímá vás, co je danou možností? Tedy co je danou hrou, která jasně dominuje a které dnes jenom velmi těžko hledá jakoukoliv konkurenci? Jedná se o hry BubbleShooter. Hry které jsou zajímavé primárně svým jednoduchý ovládáním. Pokud budete hrát na počítači, tak vám plně postačí jenom počítačová myš. Pomocí ní správně zamíříte a potom už jenom vystřelíte jednu barevnou kuličku.

Jak hra vypadá?

Je možné, že vás tento herní hit minul a vy přesně nevíte, jak hra vypadá a čím je charakteristická? Potom je nejvyšší čas si ji popsat. Dost možná dojdete k závěru, že jste ji buď už hráli, nebo o ní máte povědomí. I když jste si to po zmínění názvu neuvědomili. Základem hry jsou padající řady z jednotlivých barevných kuliček, které se náhodně objevují. Cílem hry je zamezit domy, aby dané kuličky dopadly až na zem.

Jak se tou zamezí? Střelbou. A ta už je čistě ve vašich rukách. Do daných řad nebudete střílet nic jiného, než další barevné kuličky. A to tím směrem, kde je stejná barva kterou máte nabitou. Když se vám povede spojit 3 a více barev, tak daná barva zmizí. Tím se naruší padající stěna. A takto hrajete stále a stále dokola.

Výběr her je velký

To, jak se hra hraje a jak vypadá, máme popsáno. Nyní se podívejme také na to, že nemusí být stále jenom stejná. Bubble hry totiž existují v celé řadě variant. Základní charakteristika zůstává samozřejmě stále stejná. Liší se tak celkové provedení hry, celkový design, ale i mnoho dalších prvků. Proto žádná není stejná. Podívat se můžeme i konkrétně, a to na jednotlivé tituly, které existují. Když se podíváme na výčet třech nejpopulárnějších, tak se jedná o:

  • BubbleShooterSaga
  • OceanBubbles
  • ForestBubbless

Nejsou to ale možnosti jediné. Najít můžete třeba i takové, které mají ve hře název Candy, stejně jako třeba Zoombies, nebo Fruit. Už podle toho je celkem jasné, co tvoří onu hlavní část grafiky této hry.

Není to nuda

Mnohým se dost možná může zdát, že dlouhodobé hraní se stává nudné. Tak tomu ale rozhodně není. Je tomu přesně naopak. Hraní je velmi zábavné a také napínavé. To proto, že s postupným časem dochází k tomu, že se dané kuličky pohybují směrem dolů stále rychleji. Zde už je třeba mít postřeh, jistotu přesnosti a také nutnost rychlého rozhodování.

Změřte síly s ostatními

I když se jedná o hru, kterou hraje jenom jeden jediný hráč, rozhodně to neznamená, že by nešlo měřitsíly s ostatními. I proto se z určitého pohledu může jednat o takzvané hry pro dva. A jak se dané síly měří? Je to jednoduché. Během každé hry je počítáno skóre. A to za jednotlivé úspěchy spojené s tím, kolik barevných bublin bylo zničeno. A právě díky tomu, že je počítáno skóre, je možné celkem jednoduše měřit síly s ostatními hráči. A jelikož v každé člověku e zakořeněna určitá soutěživost, je třeba také jasně říci, že díky ní je tato hra zábavou třeba i na dlouhé hodiny, nebo několik dní. Nejenom na dobu několika minut, po kterou se budete chtít zabavit.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Game Stats

3 027 views

Kategorie her

Líbí se ti tato hra?

Přidej si odkaz na Facebook nebo na svůj blog!

Bubble Shooter is proudly powered by MyArcadePlugin - WordPress Arcade